طراحی دیوار

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۰۵

برای طراحی دیوار قبل از هر چیز به کاربری ساختمان و سپس به کاربری دیوار توجه می کنیم. در یک ساختمان مسکونی دیوارهای گوناگون با کاربری مختلفی وجود دارند. داشتن کمی ذوق و سلیقه می تواند طراحی داخلی را به بهترین شکل پیش ببرد. دیوارها تقریباً بیشترین دید را در داخل آپارتمان ها دارند. از این جهت بسیار مهم هستند. شما می توانید هر کدام از دیوارها را به سبک و سلیقه خود طراحی کنید. می توانید هر دیوار را به رنگ مورد علاقه خود رنگ بزنید. می توانید اجزا و اکسسوری های مختلفی را روی تمام دیوارها طراحی و پیاده سازی نمایید. اما آیا این کار صحیح است؟

برای طراحی منحصر به فرد دیوارها ابتدا منزل را به مناطق مختلف تقسیم بندی کنید. به عنوان مثال از این دسته بندی استفاده کنید. دیوار اتاق پذیرایی یا سالن اصلی – دیوار اتاق نشیمن یا TV Room – دیوار اتاق مستر یا خواب اصلی – دیوار اتاق خواب های فرعی.

پس از این دسته بندی از مهم ترین دیوار که همان دیوار اتاق پذیرایی می باشد شروع کنید. می توانید روی تمام دیوارها از طرح های هندسی استفاده کنید. مثلاً طرح های منحنی برای دیوار اتاق پذیرایی به لوکس شدن طراحی دکوراسیون داخلی کمک می کند. می توانید بوسیله متریال تزئینی مانند سنگ دکوراتیو طرح مورد نظر را اجرا کنید. هر چه طرح شما ساده تر باشد و از شلوغی های بی مورد پرهیز کنید بهتر است.

نوبت به دیوار اتاق نشیمن می رسد. جایی که اغلب اوقات شما و اهالی منزل در آن رفت و آمد می کنید. محلی برای دورهمی های خانوادگی است. در ابتدا سعی کنید محل قرارگیری تلویزیون (LCD ) را به طور دقیق مشخص کنید. سپس با کمک گرفتن از خلاقیت و سلیقه خود طرحی را برای اجرا روی دیوار در نظر بگیرید. طرح شما می تواند یک قاب ساده از سنگ دکوراتیو باشد. می توانید بالای محل قرار گیری تلویزیون را با تابلویی عریض پر کنید.

 


پارسوتک، حس خوب بازسازی

طراحی و بازسازی دکوراسیون داخلی، ساختمان هوشمند

تلفن:۰۲۱۲۵۹۱۷۶۱۷

فکس:۰۲۱۲۵۹۱۷۶۱۸

همراه:۰۹۱۲۷۰۲۱۱۵۳

تلگرام:۰۹۲۲۱۲۸۰۷۸۸

با شما هستیم

مدارک ملی و بین المللی شرکت

FESTO COMPANY
SYBERTEC COMPANY
DAS company
RAHIN SYSTEM
IQNET COMPANY
TNRS COMPANY
IEEE
TUV