طراحی سقف

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۰۵

یکی از نقاطی که می بایست حتماً به آن توجه شود سقف و طراحی آن می باشد. در طراحی سقف متراژ و مساحت سقف بسیار مهم است. بنا به مساحت سقف می توان در طراحی، سقف را به صورت واحد یا ۲ تیکه طراحی کرد. در طراحی دکوراسیون داخلی توجه به سقف از این جهت مهم است که بیش از نیمی از توجه مخاطب در هنگام ورود به سقف معطوف می شود. جایی که شما با یک طراحی زیبا و خاص می توانید جلوه ای از هنر و زیبایی را همزمان باهم تجربه کنید.

برای طراحی سقف روش های اجرایی گوناگونی وجود دارد. شما می توانید رابیتس کاری سقف را تجربه کنید. در این روش تعدادی میلگرد طبق طرح هندسی مورد نظر به آهن سقف یا تیرچه های سقف جوش داده می شود. سپس این میله ها بوسیله توری فلزی به یکدیگر متصل شده تا شکل و حجم مورد نظر بدست آید. بعد از این مرحله سیم های برق مربوط به روشنایی طرح سقفی کشیده شده و روی آن را گچ می کنند.

در این روش مدل هایی که گچ کار روی طرح رابیتس شده کار می کند زیبایی طراحی را تا حد بسیار بالایی افزایش می دهد. ابزارزنی در بخش گچ کاری روی رابیتس یکی از موارد رایجی است که در صورت تمایل امکان استفاده از آن برای شما نیز فراهم است. طرح های مدرن و کلاسیک را می توان بوسیله ابزارزنی در گچ کاری خلق کرد.

پس از اینکه گچ کاری به پایان رسید می توانید از پتینه کاری یا نقاشی روی ابزارها زیبایی طرح را دو چندان کنید. تمام این موارد بستگی به سلیقه شما دارد. سلیقه خود را با سیتاک در میان بگذارید تا بهترین طرح ممکن برای طراحی دکوراسیون داخلی بویژه سقف منزل خود را داشته باشید.

طراحی دکوراسیون داخلی و توجه به سقف بیشتر در کاربری های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. ممکن است شما در منزلتان نیاز به ۳ یا چند طرح ویژه سقف داشته باشید. هر سقف را می توانید به صورت جداگانه طراحی کنید یا یک طرح را در تمام سقف ها پیاده سازی کنید.

 


پارسوتک، حس خوب بازسازی

طراحی و بازسازی دکوراسیون داخلی، ساختمان هوشمند

تلفن:۰۲۱۲۵۹۱۷۶۱۷

فکس:۰۲۱۲۵۹۱۷۶۱۸

همراه:۰۹۱۲۷۰۲۱۱۵۳

تلگرام:۰۹۲۲۱۲۸۰۷۸۸

با شما هستیم

مدارک ملی و بین المللی شرکت

FESTO COMPANY
SYBERTEC COMPANY
DAS company
RAHIN SYSTEM
IQNET COMPANY
TNRS COMPANY
IEEE
TUV