طراحی کف

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۰۵

یکی از نقاطی که در بحث طراحی دکوراسیون داخلی دارای اهمیت زیادی می باشد طراحی کف در پروژه مورد نظر است. اینکه شما از چه متریالی برای طراحی کف مورد نظر انتخاب کنید بستگی به کاربری ساختمان دارد. برای ساختمان های اداری و تجاری استفاده از سنگ کف بسیار مرسوم است. زیرا هم دارای دوام بیشتری است، هم به علت رفت و آمد زیاد بحث تمیز کردن آن راحت تر است. در پروژه های اداری و تجاری سنگ های مرمریت کاربرد بیشتری دارند. مرمریت جوشقان اصفهان و سنگ سلسالی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

کف پارکینگ ها و مراکز خرید را می توانید از کفپوش های صنعتی مانند اپوکسی استفاده کنید. اپوکسی خاصیت قابل شستشو بودن دارند و به لحاظ استحکام دارای ضریب بالایی می باشند. ضمن اینکه در انواع گوناگون مانند ضد سایش برای مکان بازی کودکان و سالن همایش تولید شده است.

برای ساختمان های مسکونی دست شما برای انتخاب متریال کف باز تر است. شما می توانید از انواع کفپوش پارکتی استفاده کنید. می توانید سنگ های کف را به عنوان یک انتخاب خوب و گران داشته باشید. حتی می توانید همین کفپوش های اپوکسی را برای اتاق کودکان و سالن اصلی در نظر بگیرید. برای ساختمان های مسکونی اپوکسی در طرح های ۳D و سه بعدی نیز قابل طراحی و اجرا هستند. در طراحی دکوراسیون داخلی توجه به کف بسیار ضروری است.

هماهنگی متریال انتخاب شده برای کف واحد با دیوارها و سقف تعیین کننده کیفیت طرح در طراحی دکوراسیون داخلی است. هر چه این هماهنگی بین این اجزا (دیوار، کف، سقف) بیشتر باشد، طرح شما زیباتر اجرا خواهد شد.

 


پارسوتک، حس خوب بازسازی

طراحی و بازسازی دکوراسیون داخلی، ساختمان هوشمند

تلفن:۰۲۱۲۵۹۱۷۶۱۷

فکس:۰۲۱۲۵۹۱۷۶۱۸

همراه:۰۹۱۲۷۰۲۱۱۵۳

تلگرام:۰۹۲۲۱۲۸۰۷۸۸

با شما هستیم

مدارک ملی و بین المللی شرکت

FESTO COMPANY
SYBERTEC COMPANY
DAS company
RAHIN SYSTEM
IQNET COMPANY
TNRS COMPANY
IEEE
TUV